piątek 1 marca 2024     Antonina, Antoni, Albin
eGorzowska - internetowy dziennik Gorzowskiej Agencji Dziennikarskiej
szukaj    szukaj szukaj
« powrót
Uwaga!
Zmiany w komunikacji miejskiej w związku ze świętem
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w związku z organizacją Dni Gorzowa 2018 r.

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej dnia 8 czerwca 2018 r.
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 08 czerwca 2018 r. (piątek) od godziny 12:00 do godziny 4:00 w dniu 9 czerwca 2018 r. zamknięty zostanie dla ruchu kołowego odcinek ul. Fabryczna od skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka do ronda ks. Sadownika. W związku z powyższym zmienione zostaną trasy linii:
  •  w kierunku pętli „Śląska-Pole Golfowe” od skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka pojadą ul. Wawrzyniaka (przystanek przy posesji nr 80), dalej Śląską (przystanek przy posesji nr 84a);
  • w kierunku Ronda Św. Jerzego od skrzyżowania z ul. Towarowa pojadą ul. Śląską (przystanek przy posesji nr 10), dalej ul. Wawrzyniaka do ul. Fabryczna gdzie nastąpi powrót na stałe trasy.
Na czas objazdu zostaną zawieszone przystanki: Fabryczna na ul. Fabrycznej w kierunku pętli Śląska-Pole Golfowe oraz Towarowa obustronnie na ul. Towarowej.

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach 9 – 11 czerwca 2018 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 9 czerwca 2018 r. (sobota) od godziny 5:00 do godziny 4:00 w dniu 11 czerwca 2018 r. w związku z organizacją Dni Gorzowa zamknięty zostanie dla ruchu kołowego Most Staromiejski na odcinku od Ronda św. Jerzego do skrzyżowania z ul. Nadbrzeżną. W związku z powyższym wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych nr 100, 101, 103, 110, 111, 112, 116, 118, 127, 133, 134, 136 oraz 401, 502 i 504.

Linie autobusowe nr 100, 103, 110, 134, 502 oraz podmiejskie obsługujące gminę Deszczno kursujące od przystanku „Zakład Energetyczny” w kierunku Zakanala od przystanku Katedra pojadą ulicami: Spichrzowa, Hejmanowskiej, Warszawska („Pl. Staromiejski”, „Muzeum”), Trasa Nadwarciańska („Rondo Santockie”), Zielona, Grobla. Od przystanku „Woskowa” autobusy wrócą na swoje stałe trasy jazdy.

Linie autobusowe nr 101, 111, 125, 136, 401, 504 w kierunku pętli „Śląska-Pole Golfowe” od przystanku Katedra pojadą ulicami: Spichrzowa, Hejmanowskiej, Warszawska („Pl. Staromiejski”, „Muzeum”), Trasa Nadwarciańska („Rondo Santockie”), Zielona, Woskowa (przystanek tymczasowy na wysokości parkingu GRH), Przemysłowa, Kolejowa, Wawrzyniaka (przystanek tymczasowy naprzeciw MCK Zawarcie), Śląska i od przystanku „Bracka” autobusy wrócą na swoje stałe trasy.

Linie autobusowe nr 101, 111, 125, 136, 401, 504 w kierunku śródmieścia od przystanku „Kwiatowa” pojadą ulicami: Śląska (przystanek tymczasowy „Spokojna”), Wawrzyniaka (przystanek tymczasowy „MCK Zawarcie”), Kolejowa, Przemysłowa, Woskowa, Zielona (przystanek tymczasowy „Zielona”), Trasa Nadwarciańska, Warszawska („Rondo Santockie”, „Muzeum”, „Plac Staromiejski”), Jagiełły („Jagiełły”) i od ul. Wybickiego wrócą na swoje stałe trasy. Uwaga! Linia nr 125 powraca na stałą trasę od Ronda Zgody (turbinowego).

Linie autobusowe nr 100, 103, 107, 110, 134, 502 oraz linie podmiejskie obsługujące gminę Deszczno kursujące do przystanku „Zakład Energetyczny” w kierunku śródmieścia od przystanku "Owcza" pojadą ulicami: Zielona („Zielona” – przystanek tymczasowy), Trasa Nadwarciańska, Warszawska („Rondo Santockie”, „Muzeum”, „Plac Staromiejski”), Jagiełły („Jagiełły”) i od ul. Wybickiego wrócą na swoje stałe trasy. Uwaga! Linia nr 107 powraca na stałą trasę od Ronda Zgody (turbinowego).

Linie podmiejskie obsługujące gminę Deszczno w kursach wykonywanych do pętli „Śląska Pole Golfowe” w kierunku Zakanala od przystanku „Owcza" autobusy pojadą ulicami: Woskowa (przystanek tymczasowy na wysokości Parkingu GRH), Przemysłowa, Kolejowa, Wawrzyniaka (przystanek tymczasowy naprzeciw MCK Zawarcie), Śląska i od przystanku „Bracka” wrócą na swoje stałe trasy.

Uwaga! Po zakończeniu (około 15 -25 minut) koncertów od przystanku „Arsenał” uruchomione zostaną dodatkowe kursy na liniach autobusowych 101 (w kierunku Słowiańskiej Tesco) , 125 (w kierunku Dekerta-Szpital) oraz na przystanku Jagiełły do obsługi linii 501(w kier. Ustronia) i linii 503( w kier. Piasków oraz 505 od przystanku Piaski po kursie linii 503).

Marcin Pejski
MZK


7 czerwca 2018 15:06, admin ego
« powrót
Dodaj komentarz:

Twoje imię:
 
Uwaga taksówkarze
Komunikat dotyczący ważności licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką, samochodem osobowym, pojazdem samochodowym przeznaczonym konstrukcyjnie ... <czytaj dalej>
Smutny obraz infrastruktury transportowej północy województwa
Publikujemy fragmenty nadesłanego Stanowiska Zarządu Lubuskiej Organizacji Pracodawców z dnia 30.01.2024 r. w sprawie aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego 2030. Niestety, ... <czytaj dalej>
Ważne konsultacje. Kto pierwszy, ten lepszy
Konsultacje w sprawie Krajowego Systemu e-Faktur. Ministerstwo Finansów przedstawia harmonogram konsultacji w sprawie rozwiązań prawnych i funkcjonalności Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Konsultacje ... <czytaj dalej>
Do wzięcia niemal 40 mln euro
Północ Lubuskiego sięga po unijne wsparcie. Stawką jest blisko 40 mln euro. - To ostatnie spotkanie z cyklu, ale... ostatni będą ... <czytaj dalej>
Przeglądaj cały katalog lub dodaj swoją firmę
"Jajo Strusia" Sklep Meblowy Jan Ciszewski

ul. Wróblewskiego 35, Gorzów Wlkp.
tel. 95 728 82 39
branża: Meble <czytaj dalej>
Euronet Bankomat

ul. Fredry 10, Gorzów Wlkp.
tel.
branża: Bankomaty <czytaj dalej>
"Biuro Express" Martyna Marcińczyk

ul. Bolesława Chrobrego 3, Gorzów Wlkp.
tel. 95 735 26 63
branża: Papiernicze artykuły - detal <czytaj dalej>

Czy Gorzów musi być Wielkopolski
W ramach wtorkowego spotkania Klubu Na Zapiecku Barbara Schroeder gościła ... <czytaj dalej>
Czy będzie Kolejowa Magistrala Zachodnia?
We wtorek, 27 lutego w Świebodzinie odbyło się spotkanie lubuskich ... <czytaj dalej>
Do Kawiarenki Zdrowia przez laboratorium
W niedzielę 3 marca w holu głównym Ośrodka Radioterapii Wielospecjalistycznego ... <czytaj dalej>
Uwaga taksówkarze
Komunikat dotyczący ważności licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w ... <czytaj dalej>
Kalendarium eventów
« marzec 2024 »
P W Ś C P S N
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dodaj: imprezy@egorzowska.pl
Mała wielka sprawa
eGorzowska - adminfoto_hanna.jpg
Hanna Kaup:
Kultura nam się opłaca
Różnie można mówić o Gorzowie i na co dzień głosów narzekania nie brakuje, ale jeśli chodzi o kulturę, nie mamy się czego wstydzić. I choć jest wielu, którzy powtarzają, że ... <czytaj dalej>
Między strachem a wolnością
„Między strachem a wolnością”. To temat konkursu, do udziału w <czytaj dalej>
Konkurs fotograficzny
Gminna Biblioteka Publiczna w Bogdańcu organizuje konkurs fotograficzny „Bogdaniec - <czytaj dalej>

aktualnie nie ma żadnej czynnej sondy
Robisz zdjęcia? Przyślij je do nas foto@egorzowska.pl
eGorzowska plik wygenerowany
admin ego:
Polecajka noclegowa
A dziś Trättelanda stugby, kolejna polecajka noclegowa. Na wypadek, gdybyście ... <czytaj dalej>
admin ego:
Wybory nie tylko w kwietniu
W tym roku pójdziemy do urn więcej niż raz! Oprócz ... <czytaj dalej>
admin ego radzi:
Filiżanka kawy lub dwie
Czy wiesz, że filiżanka kawy może zdziałać więcej niż tylko ... <czytaj dalej>
admin ego radzi:
Wystarczą dane
Oszuści nie muszą wcale kraść portfela. Wystarczy, że zdobędą Twoje ... <czytaj dalej>
Blogujesz? Rób to lokalnie!
Wystarczy jedno kliknięcie w egoBlog
Masz problem?
Napisz do eksperta egoEkspert
Żadna sprawa nie zostanie bez odzewu. Daj znać na eGo Forum
Anonim_3739:
W PRL były sprawne połączenia wszystko było połączone i torami i pksami. To są zaniedbania jakies <czytaj dalej>
Anonim_3739:
Ale po co do Szczecina jak i myśli orzą bardzo sprawnie i szybko kursuje PKS.

Jak tam dojeżdżałem na egzaminy to w 50 minut byłem ju <czytaj dalej>
Marek z Rybakowa:
Dla Gorzowian ważniejsza jest elektryfikacja linii Krzyż - Kostrzyn i reaktywacja linii do Szczecina przez Myślibórz .Do Zielonej nie ma po co ... <czytaj dalej>
Anonim_3739:
Czy jest takie zapotrzebowanie pasażerów?
Czy tylko fani komunikacji kolejowej lobbują że by im sie takie coś marzyło?

Mieszkam <czytaj dalej>
Anonim_1513:
Nooo, rewelka!
Z.M.P. <czytaj dalej>
 
eGorzowska.pl - e-gazeta Gorzowskiej Agencji Dziennikarskiej